LNS na targach Chillventa 2012

W dniach 9-11 X 2012 r. odbyły się w Norymberdze największe europejskie targi branży chłodniczej. LNS na targach Chillventa 2012.

Wystawcy z wiodących firm chłodniczych z całego świata, prezentowali swoje osiągnięcia techniczne na imponującej wielkością powierzchni Messezentrum. Liczne nowinki techniczne, proponowane przez wystawców, pozwoliły zaobserwować jak bardzo producenci dostosowują swoje produkty do stale rosnących wymagań swoich klientów. Również nasi dostawcy zaprezentowali nowe produkty. Niebawem uchylimy rąbka tajemnicy i w dziale „Aktualności” zamieścimy nowości, które pojawią się w naszej ofercie w roku 2013.

Impreza tego typu to doskonała okazja do zacieśnienia relacji z obecnymi kontrahentami. Dla naszej firmy była to już trzecia wizyta na targach w Norymberdze pod szyldem „Chillventa”.

Odbyliśmy szereg pozytywnych i ciekawych spotkań z ludźmi reprezentującymi naszych głównych dostawców (Parker- Sporlan- Herl- RS, LAE Electronic, Sedes Group, Frigo Mec, Friga Bohn, Onda). Nawiązaliśmy również nowe znajomości, które miejmy nadzieję, pozwolą na rozszerzenie naszej oferty o inne znane marki.

Po wizycie na targach Chillventa 2012 jesteśmy pełni optymizmu i bez obaw patrzymy w przyszłość. Rynek chłodnictwa z pewnością nie stoi w miejscu, a to oznacza nowe wyzwania, nie tylko dla nas, ale i dla naszych kontrahentów.

Bardzo miłym akcentem było spotkanie naszych licznie przybyłych, Szanownych Znajomych z Polski. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Państwa, z którymi mieliśmy przyjemność zamienić choć parę słów.

Życzymy Państwu wielu owocnych kontraktów (oczywiście z nami…)