Aluminiowe maty grzewcze – sprawdź gdzie możesz je zastosować

20191121_150821
aluminiowa mata grzewcza LNS

Czym jest aluminiowa mata grzewcza?

Aluminiowa mata grzewcza jest to przewód grzejny umieszczony pomiędzy dwiema warstwami folii aluminiowej w celu zwiększenia efektywności wymiany ciepła. Maty stosowane m.in. w: przemyśle (powierzchnie grzejne), kateringu (płyty grzejne), klimatyzacji (urządzenia klimatyzacyjne), chłodnictwie (odszranianie parowników komercyjnych i domowych chłodziarek), medycynie (instrumenty medyczne i laboratoryjne), AGD (wytwornice jogurtów, powolne kuchenki, podgrzewanie butelek do karmienia). Produkujemy je w całości we Wrocławiu, oferując również naszym Klientom pełne wsparcie techniczne w tym zakresie.

kable grzewcze
Kable grzewcze wykorzystywane do produkcji aluminiowych mat grzewczych

Brak ograniczeń przy produkcji aluminiowych mat grzewczych

Aluminiowe maty grzewcze produkowane są przez nas według indywidualnych wymagań Klienta po zebraniu odpowiednich informacji. Zaprojektujemy matę o dowolnym kształcie i wielkości. Ponadto Klient może wybrać miejsce wyprowadzenia przewodów, moc i napięcie (12, 24, 110, 230 V). Możemy umieścić je na nierównej powierzchni oraz na materiałach takich jak: blacha, szkło, kamień itp. Nasze maty możemy również wyposażyć w regulatory cieplne: termostaty lub bezpieczniki termiczne, różnego rodzaju i długości podłączenia kabli, końcówek oraz przyłącza specjalne. Możemy wykonać na matach otwory montażowe jak również położyć klej na jednej ze stron, aby ułatwić montaż.

Jeśli nie jesteś pewien czy ten produktu sprawdzi się w Twoim przypadku, napisz do nas. Nasi specjaliści pomogą w zaprojektowaniu i doborze odpowiednich parametrów. Wystarczy wysłać zapytanie na info@lns.com.pl.