Realizacja komory chłodniczej dla laboratorium Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Projekt i realizacja komory chłodniczej dla laboratorium Wydziału Farmacji Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

 

Zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy komorę chłodniczą dla Wydziału Farmacji Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Komora będzie służyła jako pokój zimny do przeprowadzania prac badawczych. W komorze chłodniczej zostały zainstalowane dwa rodzaje oświetlenia – tradycyjne o barwie ciepłej oraz dodatkowe w postaci lamp ciemniowych. W komorze zostały także zainstalowane gniazdka elektryczne umożliwiające personelowi podłączenie niezbędnych sprzętów.

Wyposażenie komory dla laboratorium

Okładzina wewnętrzna komory została wykonana z blachy ocynkowanej, zaokrąglone profile narożne są łatwe w utrzymaniu czystości i zapewniają maksymalną higienę. Drzwi wyposażone zostały w bezpieczną klamkę, umożliwiającą otworzenie drzwi od środka. Na zewnątrz komory znajduje się panel sterujący umożliwiający obsłudze laboratorium regulację temperatury w zakresie od 0°C do +10°C. Na życzenie Klienta w skorupie zostały wykonane otworowania umożliwiające podłączenie instalacji odpowiedzialnych za zapewnienie odpowiednich warunków badawczych.

Komory chłodnicze produkowane z ogromną precyzją

 

 

Jesteśmy producentem, a nie dystrybutorem, tworzymy komory chłodnicze z ogromną precyzją w naszej hali produkcyjnej we Wrocławiu. Doradzamy co do doboru urządzeń, a także całej instalacji chłodniczej. Oferujemy montaż komór chłodniczych i mroźniczych, a także przeglądy techniczne.

Jeżeli potrzebujesz komory chłodniczej o niestandardowych wymiarach i wyposażeniu – zapraszamy do kontaktu na info@lns.com.pl. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu.

Komora chłodnicza dla laboratorium Wydziału Farmacji Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu