Powiększamy ofertę o wynajem długoterminowy resublimacyjnych pomp ciepła

głowa3

Prezentujemy wynajem długoterminowy resublimacyjnych pomp ciepła.

LNS Sp z o.o. wyprodukowała jak również dostarczyła system ogrzewania z resublimacyjną pompą ciepła do firmy Oliwex, której siedziba znajduje się we Wrocławiu przy ul. Międzyleskiej 4. W ramach oferowanej przez LNS usługi urządzenie to zostało uruchomione a także objęte atrakcyjnym finansowaniem w formie wynajmu długoterminowego. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na mobilne źródła ciepła i zimna, dostarczamy rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów. W przypadku firmy Oliwex opracowaliśmy system grzewczy dedykowany dla hali wraz z biurami.

pompy-oliwex

Resublimacyjne pompy ciepła nie wymagają realizacji kosztownych gruntowych wymienników ciepła a także nie ingerują w środowisko hałasem pochodzącym od wentylatorów. Eksploatują parę wodną znajdującą się w powietrzu jako dolne źródło ciepła na drodze jej skraplania lub resublimacji. Wynajem resublimacyjnych pomp ciepła to najlepszy sposób na mobilny system ogrzewania w Twoim domu lub firmie.

IMG_20190131_131435

Urządzenia te są wynikiem polskiej myśli technicznej, a ich unikalność została potwierdzona patentem. Dodatkową przewagą jest wykorzystanie gazu naturalnego R290 jako czynnika chłodniczego realizującego obieg pompy ciepła. Dzięki czemu Użytkownik nigdy nie będzie podlegał restrykcjom związanym z wykorzystaniem czynników chłodniczych powiększających efekt cieplarniany.

stopka3