O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polską firmą, zajmującą się sprzedażą wysokiej jakości komponentów chłodniczych producentom z branży chłodniczej, instalatorom, inwestorom oraz sieciom restauratorskim. Ponadto jesteśmy producentem nowoczesnych i energooszczędnych urządzeń chłodniczych, które projektujemy m.in. dla: sklepów, stacji paliw, restauracji oraz hoteli.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę obejmującą doradztwo, wykonanie projektu, dostawę i montaż urządzeń oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W Naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości produkty takie jak: elementy grzejne, automatyka chłodnicza, sterowniki i mierniki oraz urządzenia chłodnicze - sprężarki, agregaty od 0,5 kW do 6 MW, wymienniki ciepła, silniki wentylatorów (w tym energooszczędne), zbiorniki cieczy. Posiadamy także kompleksową ofertę obejmującą szereg komponentów do budowy komór chłodniczych i mroźniczych.

Dzięki realizowanej strategii, nasza spółka ma ugruntowaną pozycję na rynku i stała się podstawowym dostawcą dla kluczowych światowych firm. Nasze produkty znajdą Państwo na obiektach: KFC, Orlen, Lotos, Biedronka, Żabka, Auchan, McDonald’s, Max Burger Premium, Burger King, Pizza Hut, IKEA, BP, Starbucks, Heineken, Carlsberg i wielu innych.

Kim jesteśmy?

Co nas wyróżnia?

Innowacja

Innowacja

Innowacja

W swojej pracy stawiamy na ciągłe doskonalenie. Aktywnie uczestniczymy w targach branżowych organizowanych na całym świecie. Dzięki temu nasza firma jest na bieżąco jeżeli chodzi o nowości z branży chłodniczej. Bazujemy na innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu chłodnictwa przemysłowego i wprowadzamy je na rynek polski oraz na rynki zagraniczne. Nasza firma przygotowała i wdrożyła swój projekt w pierwszej na świecie restauracji Pizza Hut Express, co dało nam możliwość zaprezentowania swoich rozwiązań w nowych obiektach sieci na terenie Europy.

Natychmiastowa dostępność

Natychmiastowa dostępność

Natychmiastowa dostępność

Nasza firma posiada przewagę konkurencyjną ze względu na natychmiastową dostępność oferowanych produktów. Dla Naszych Klientów utrzymujemy wysoki poziom zapasów na magazynie. Aktualnie magazyn zlokalizowany we Wrocławiu zaopatrzony jest w kilkadziesiąt tysięcy komponentów chłodniczych.

Ekologia

Ekologia

Ekologia

Jesteśmy producentem nowoczesnych i energooszczędnych urządzeń chłodniczych: agregatów chłodniczych, chillerów, pomp ciepła, odzysków ciepła oraz szeregu rozwiązań prototypowych z branży klimatyzacja – chłodnictwo. W swojej pracy dążymy, aby wprowadzane przez nas rozwiązania były bezpieczne i nieingerujące w środowisko.

Wykwalifikowany personel

Wykwalifikowany personel

Wykwalifikowany personel

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników (inżynierów chłodnictwa i ciepłownictwa z międzynarodowym doświadczeniem), którzy świadczą usługi w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania instalacji chłodniczych. W swojej pracy stawiamy na ciągłe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji naszej kadry pracowniczej. Współpracujemy z Politechniką Wrocławską w zakresie projektowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Jesteśmy patronem strategicznym studenckiego koła naukowego na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej.

Produkty wysokiej jakości

Produkty wysokiej jakości

Produkty wysokiej jakości

W swoich działaniach wykazujemy silną orientację na produkty - stawiamy na ich niezawodność. Naszym Klientom oferujemy produkty wysokiej jakości, pochodzące z krajów europejskich. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów znanych i cenionych marek przez specjalistów z branży chłodniczej na całym świecie. Oferta naszej firmy jest systematycznie rozbudowywana o nowe towary, dzięki czemu nasi Klienci mogą mieć pewność, że otrzymują wysoko jakościowy produkt, zgodny z aktualnymi standardami.

Elastyczność

Elastyczność

Elastyczność

W naszej firmie stawiamy na indywidualne podejście do Klienta. Wykonujemy projekty instalacji chłodniczych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Inwestorów. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz dobór sprzętu, dzięki czemu nasze produkty są zawsze dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany, badamy i analizujemy potrzeby Klientów oraz dbamy o szybkość reakcji na przesłane nam zapytania, co prowadzi do trwałej przewagi konkurencyjnej.

slide3
slide2
slide1
Group 3 Created with Sketch.
Group 4 Created with Sketch.

Nagrody

Certyfikat UDT
Gazele Biznesu 2018
Gazele Biznesu 2017

Praca

Aktualnie poszukujemy: Handlowiec, Doradca techniczno-handlowy.
Jeśli chcesz u nas pracować i masz sporo atutów, prześlij do nas CV i list motywacyjny, a na pewno zapoznamy się z Twoją aplikacją.