Komory chłodnicze na dziczyznę Cool Craft dla myśliwych i kół łowieckich

Komory chłodnicze na dziczyznę – dlaczego warto stosować profesjonalne rozwiązania?

 

 

Zapewnienie odpowiednich warunków do przechowywania upolowanej zwierzyny to kwestia kluczowa dla wszystkich myśliwych i kół łowieckich. Zarówno pod względem zachowania jakości dziczyzny, jak i pod względem czysto praktycznym. Nie ma tu miejsca na półśrodki. Gość w restauracji oczekuje najwyższej jakości.

 

Właściwe warunki przechowywania mięsa

 

Najważniejszym argumentem za postawieniem na profesjonalną chłodnię, jest możliwość zapewnienia optymalnych warunków przechowywania mięsa. Dobrej jakości rozwiązania gwarantują nie tylko utrzymanie precyzyjnej temperatury, ale także pełną wymianę powietrza. Dzięki swojej jakości zapewniają też świetną izolację termiczną. To właśnie te aspekty sprawiają, że korzystając z profesjonalnej chłodni, można być spokojnym o poprawność tężenia pośmiertnego tusz, właściwe dojrzewanie i bezpieczeństwo, a w efekcie także jakość mięsa.

 

Jakość, niezawodność i… mobilność

 

Komory chłodnicze na dziczyznę Cool Craft to rozwiązania zaprojektowane z myślą o potrzebach nie tylko myśliwych. Wykonane z wysokiej jakości sprawdzonych materiałów oraz wyposażone w nowoczesne, i co najważniejsze, bezpieczne agregaty chłodnicze. To chłodnie nie tylko niezawodne, ale także niezwykle praktyczne. W przeciwieństwie do innych rozwiązań, przy wyposażeniu w spalinowy agregat prądotwórczy, mogą być bowiem w pełni niezależne. Z powodzeniem można więc zabrać je ze sobą na polowanie (nawet do 10 godzin chłodzenia przy pełnym baku generatora). Wyposażone są w prowadnice z łożyskowanymi wózkami na haki dzięki czemu przesuwanie towaru nie wymaga siły jak w zwykłych kolejkach. Przed komorą instalowane są wyciągarki elektryczne. Opcjonalnie mogą być wyposażone w bezprzewodowe monitoringi, które wysyłają raporty i alarmy do użytkownika i/lub serwisu. Wszystkie te aspekty ogromnie ułatwiają załadunek i przechowywanie tusz. Gwarantują tym samym bezpieczeństwo upolowanej zwierzyny.

 

Jesteśmy producentem nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań chłodniczych. Nasza oferta to nie tylko same urządzenia tworzone zgodnie z potrzebami Klienta i ich montaż, ale także fachowe doradztwo oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalną chłodnią na dziczyznę, prosimy o składanie zapytań na info@lns.com.pl lub o kontakt telefoniczny.

 

Możliwość dostosowania do potrzeb

 

Za profesjonalną chłodnią na dziczyznę przemawia również to, że decydując się na nią, mogą Państwo dowolnie dostosować wyposażenie komory. Zarówno pod względem oświetlenia czy drzwi, jak i wspomnianej już wyciągarki lub agregatu prądotwórczego, jeśli istnieje potrzeba mobilności. Dzięki naszemu doradztwu takie rozwiązanie zawsze wpisze się więc w indywidualne potrzeby i będzie tym samym perfekcyjnie spełniać swoją rolę. Nie ma tu mowy o niedociągnięciach. Solidna chłodnia na dziczyznę Cool Craft będzie służyć Państwu przez długie lata.

Jeśli chcą Państwo zapoznać się z naszymi urządzeniami na żywo, zapraszamy serdecznie na najważniejsze w Polsce targi branżowe sektora HoReCa – EuroGastro, w dniach 1-3 września 2021. Zaprezentujemy na nich m.in. nasze najnowsze rozwiązanie, czyli mobilną komorę chłodniczą na dziczyznę.