Mobilne chłodnie i mroźnie Cool Box do samochodów dostawczych

Warunki, w jakich przechowywane są produkty spożywcze, mają ogromny wpływ na ich jakość i świeżość.  Zachowanie łańcucha chłodniczego, czyli odpowiedniej temperatury od momentu wyprodukowania aż do chwili trafienia w ręce konsumenta, jest tu kluczowe. Transport w niskich temperaturach utrzymuje jakość produktów oraz wydłuża ich okres przydatności. Mobilna chłodnia i mroźnia Cool Box dedykowana do samochodów dostawczych jest w tym procesie niezastąpionym urządzeniem. Przekonaj się dlaczego!

Spis treści:

  1. Chłodnie i Mroźnie Cool Box – dla kogo są dedykowane?
  2. Cool Box – uniwersalne urządzenie od LNS
  3. Komory mobilne od LNS – funkcjonalne i bezpieczne

Chłodnie i Mroźnie Cool Box – dla kogo są

dedykowane?

 

 

 

Przenośne urządzenie chłodnicze firmy LNS przyda się wszystkim tym, którzy muszą przewozić produkty w odpowiednio niskiej temperaturze nawet na znaczne odległości, a nie posiadają dedykowanych samochodów chłodni lub mroźni. Urządzenia Cool Box pozwalają na transport żywności i innych produktów w temperaturach od 20 do -20°C, więc idealnie sprawdzą się w przewożeniu świeżych owoców i warzyw, ciętych kwiatów, mrożonek, lodów i innych produktów o krótkim okresie do spożycia.

 

 

 

 

 

Cool Box – uniwersalne urządzenie od LNS

Mobilna chłodnia i mroźnia Cool Box z powodzeniem zastąpi samochód chłodnie. Urządzenia dostępne są w trzech standardowych wymiarach pasujących do najbardziej popularnych samochodów dostawczych na rynku. Oprócz tego, możliwe jest wykonanie Cool Boxa na wymiar, dzięki czemu można w pełni wykorzystać dostępne miejsce.

Urządzenie Cool Box można zasilać z sieci 230V lub z akumulatora 12/24V. Dzięki temu rozwiązaniu produkty mogą być schładzane w trakcie postoju oraz jazdy.

 

 

Komory mobilne od LNS – funkcjonalne i bezpieczne

 

Chłodnie Cool Box zostały wykonane z wysokiej jakości komponentów zapewniających długą i bezawaryjną pracę. Wyprodukowane są z płyt warstwowych z rdzeniem PIR zapewniających najwyższą jakość i izolację.  Drzwi chłodnicze i mroźnicze Ampol, dobrze znane z naszych dotychczasowych realizacji stacjonarnych komór chłodniczych, zostały dostosowane do zabudowy w mniejszych rozmiarach.  Box został wyposażony w energooszczędną instalację chłodniczą Cool Craft opartą o pracę z naturalnym czynnikiem chłodniczym R290.

Cool Boxy są też dostosowane do przewożenia wózkami widłowymi, dzięki czemu całość może zostać łatwo zdjęta z samochodu. Po sezonie chłodnia może pełnić funkcję podręcznej chłodni stacjonarnej, a samochód może być wykorzystywany do przewozu towarów niewymagających niskiej temperatury.

Przenośne komory chłodnicze i mroźnicze COOL Box to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie. Ich uniwersalność sprawia, że przydadzą się w każdej firmie.

 

Przenośne chłodnie i mroźnie Cool Box do samochodów dostawczych