Urządzenia chłodnicze – agregaty, sprężarki, chillery i nie tylko!

Agregaty, sprężarki, chillery 

Poszukujesz nowych urządzeń chłodniczych objętych gwarancją w dobrej cenie? Firma LNS jest czołowym producentem komór chłodniczych i mroźniczych, zestawów chłodniczych i mroźniczych oraz chillerów. W naszej ofercie znajdą Państwo także grzałki elektryczne, maty grzewcze, wymienniki ciepła czy wieże chłodnicze. Do produkcji naszych urządzeń wykorzystywane są komponenty tylko sprawdzonych europejskich marek. Jeśli prowadzą Państwo restaurację, hotel, sklep, stację benzynową lub zakład produkcyjny to zapraszamy do kontaktu. Nasi inżynierowie dobiorą urządzenia specjalnie pod Państwa wymogi, a przy tym zadbają o ich energooszczędność i funkcjonalność.

Marka CoolCraft®

Bezpieczne, energooszczędne i objęte gwarancją urządzenia chłodnicze z naszej oferty są też mniej inwazyjne dla środowiska naturalnego, co stanowi dodatkowy atut. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza produkty Cool Craft® – to nasza autorska linia urządzeń dla branży chłodniczej, która od 2007 roku jest chętnie wybierana przez właścicieli obiektów gastronomicznych i sklepów. Oferujemy też możliwość dodatkowego wygłuszenia obudowy, co obniża poziom natężenia dźwięku.

Energooszczędne i bezpieczne dla środowiska urządzenia chłodnicze

Poszukujesz agregatu chłodniczego lub mroźniczego? Nasi inżynierowie pomogą dobrać urządzenie dedykowane specjalnie dla Ciebie. Przygotowujemy agregaty zarówno pod czynniki syntetyczne (freony) jak i na czynnik naturalny jakim jest propan, R290. Nieustannie powiększamy ofertę naszych produktów dzięki czemu nasi klienci mogą zaopatrywać się w coraz bardziej innowacyjne urządzenia do chłodzenia.

Urządzenia do mroźni, regałów i szaf chłodniczych

 

Oferujemy elementy niezbędne do prawidłowej pracy szaf, regałów i skrzyń chłodniczych i mroźniczych. Dostarczamy produkty potrzebne do funkcjonowania sprzętów przemysłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo sterowniki marki LAE, których jesteśmy dystrybutorem na całą Polskę. Dostarczamy i wykonujemy montaż regałów chłodniczych, a także przeszklenia obecnych regałów. Zapraszamy do składania zamówień, a w razie pytań chętnie odpowiemy i doradzimy w wyborze!