Zestawy chłodnicze do komór chłodniczych i mroźniczych 0-30 m3

Wprowadziliśmy do oferty zestawy chłodnicze do chłodni i mroźni

 

Poszerzyliśmy swoją ofertę o zestawy chłodnicze dedykowane do komór chłodniczych i mroźniczych. W skład zestawu wchodzą chłodnica, agregat sprężarkowy oraz rozdzielnia zasilająco-sterująca przygotowane do montażu. Oferowane przez nas zestawy są dopasowane do komór przechowalniczych o kubaturze od 0 do 30 m3.

 

Łatwy montaż zestawów chłodniczych

 

Przygotowaliśmy zestawy chłodnicze w taki sposób, aby jak najbardziej usprawnić przeprowadzenie montażu. Podstropowe chłodnice ECO  uzbroiliśmy w dobrane zawory rozprężne oraz wyposażyliśmy w wyprowadzone rury do podłączenia.  Agregaty chłodnicze bazujące na sprężarkach Embraco Aspera , Tecumseh lub Dorin wyposażyliśmy w dodatkową automatykę: presostaty HP, LP/HP, filtr cieczy, wziernik, grzałkę karteru sprężarki, oraz dodaliśmy wyprowadzone rury do podłączenia.  Agregat oraz chłodnicę dostarczamy napełnione gazem ochronnym. Rozdzielnię elektryczną wyposażyliśmy w podstawowe zabezpieczenia układu, a sterowanie zostało oparte o pracę sterownika LAE BR1-27.

Wykonujemy również niestandardowe zestawy chłodnicze

 

 

Przygotowujemy również niestandardowe zestawy do komory o intensywnej eksploatacji, komory szokowej lub witryny wydawczej. Agregat możemy wyprodukować zgodnie z indywidualnymi wymaganiami: z powiększonym skraplaczem, o określonych wymiarach bądź z dostępem serwisowym z określonej strony. Zawór rozprężny możemy zastąpić przez odpowiednio dobraną kapilarę. Po kontakcie z naszym Działem Technicznym możliwe są także inne modyfikacje.

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem zestawu chłodniczego, zapraszamy do kontaktu przez info@lns.com.pl