Cool Box – komora chłodnicza do samochodu dostawczego

Cool Box mroźnia do busa
Cool Box dostosowany do samochodu dostawczego

Transport produktów spożywczych

W dzisiejszych czasach konsumenci są coraz bardziej świadomi i oczekują produktów spożywczych jak najwyższej jakości. Coraz częściej sięgamy po żywność świeżą, tradycyjną, ekologiczną lub wykonywaną rzemieślniczo. Kluczową rolę odgrywa tu zachowanie łańcucha chłodniczego, czyli zapewnienie ciągłości zachowania prawidłowej temperatury produktu od wytworzenia aż do momentu jego wykorzystania. Sprawia to, że transport w kontrolowanej temperaturze staje się jeszcze ważniejszy.

 

 

 

Cool BOX LNS
Cool Box - przenośna chłodnia lub mroźnia

Cool Box produkowany przez LNS

Firma LNS z dumą przedstawia swój najnowszy produkt Cool Box . Chłodnie i mroźnie Cool Box to przenośne urządzenia z agregatem chłodniczym do każdego typu samochodu dostawczego. Pozwalają na sezonowe przewożenie produktów w kontrolowanej temperaturze w zakresie od 25 ° C do -20 ° C. Urządzenie może być także wykorzystywane jako wolnostojąca komora chłodnicza lub mroźnicza.

Cool Box mroźnia do busa
Cool Box dostosowany do samochodu dostawczego

Przenośne chłodnie i mroźnie dostosowane do samochodów dostawczych

Wymiary Cool Boxa są dobierane indywidualnie do rozmiaru samochodu. Box może być używany w kilku różnych samochodach z floty, a jego przeładunek nie jest skomplikowany. Wielką zaletą Cool Boxa jest to, że może być on zasilany z akumulatora 12V/24V pojazdu albo z sieci 230V. Dzięki temu urządzenie może chłodzić w trakcie jazdy oraz postoju.

Urządzenie w bardzo krótkim czasie osiąga zadaną temperaturę oraz ją utrzymuje. Jest to rozwiązanie idealne do przewożenia lodów, mrożonek czy też produktów o krótkim okresie przydatności do spożycia.

Zapytania i zamówienia prosimy kierować na: INFO@LNS.COM.PL lub telefonicznie: 500 866 333