Projekt i realizacja zewnętrznej komory mroźniczej -30°C

Od 2007 roku produkujemy urządzenia chłodnicze i grzewcze, które wprowadzamy na rynek pod własną marką Coolcraft®.

 

Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie chłodnictwa na co dzień projektują, a następnie wprowadzają w życie nietuzinkowe rozwiązania. Tym razem zostaliśmy zaproszeni do zaprojektowania i wykonania zewnętrznej komory mroźniczej dla zadanej temperatury -30°C, przeznaczonej do prac badawczych.

 

 

 

W celu realizacji projektu wykonaliśmy dedykowany agregat chłodniczy na czynniku naturalnym R290 z „soft startem” (odciążonym rozruchem jak pod agregaty prądotwórcze). Komora wyposażona została w specjalną stalową podstawę gwarantującą regulację poziomu ustawienia. Przed transportem do Inwestora komora została odpowiednio przetestowana. Urządzenie sprostało wymogom i trudnym warunkom pracy.

Urządzenia Coolcraft® charakteryzują się wysoką jakością, ponieważ wykonywane są z dbałością o szczegóły, a następnie testowane przed dostawą do Klienta. Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie najlepsze komponenty renomowanych europejskich i amerykańskich producentów.  Urządzenia naszej marki są w całości produkowane w Polsce.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z realizacji.

Projekt i wykonanie zewnętrznej komory mroźniczej dla zadanej temperatury -30°C, przeznaczonej do prac badawczych