Realizacja chłodni i mroźni dla restuaracji Max Premium Burgers w Jastrzębiu Zdroju

Dostawa i montaż chłodni i mroźni dla restauracji Max Premium Burgers

Sieć Max Premium Burgers w zeszłym tygodniu otworzyła osiemnastą restaurację w Polsce. Lokal znajduje się w Jastrzębiu Zdroju, a my po raz kolejny mogliśmy zadbać o to, by produkty spożywcze były przechowywane w jak najlepszych warunkach.

Do restauracji dostarczyliśmy chłodnię i mroźnię, każda o kubaturze 30 m3. Zabudowę wykonaliśmy przy użyciu płyt warstwowych z rdzeniem PIR zapewniających maksymalną izolacyjność. W komorze mroźniczej wykonaliśmy bezprogową posadzkę pozwalającą na bezproblemowy załadunek przy pomocy wózków. Zlicowane drzwi chłodnicze Ampol z aluminiową ramą i bezpieczną klamką gwarantują długotrwałe bezawaryjne użytkowanie. Dodatkowo, w drzwiach mroźniczych zamontowaliśmy specjalną kurtynę Cold Stop ograniczająca napływ ciepłego powietrza z korytarza.

Komory chłodnicze wyposażone w agregaty chłodnicze Cool Craft

W obu komorach zamontowaliśmy agregaty chłodnicze marki Cool Craft. Instalacje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby temperatura w środku była utrzymywana nawet przy bardzo częstym otwieraniu drzwi.

Dodatkowo każda z komór została wyposażona w modułowe regały Optima. Wymiary i konfiguracja regałów zostały dobrane zgodnie z sugestiami Inwestora.

Możemy Wam zdradzić, że w kolejnym miesiącu wykonamy kolejny montaż dla sieci MAX Premium Burgers. O lokalizacji nowej restauracji dowiecie się z naszej kolejnej notatki.

 

Realizacja komory chłodniczej i mroźniczej dla restauracji sieci Max Premium Burgers