Realizacja komór chłodniczych dla obiektu Hotel Kolumna Park***

Dostawa i montaż komory chłodniczej i mroźniczej dla kompleksu restauracyjno-hotelowego

Dostarczyliśmy komorę chłodniczą i mroźniczą dla obiektu Hotel Kolumna Park*** w miejscowości Przygoń pod Łodzią. Komory o wymiarach zewnętrznych 2,27m x 3,00m x 2,50m wykonaliśmy  na naszej produkcji we Wrocławiu i przewieźliśmy do Klienta.

Komory chłodnicze i mroźnicze zewnętrzne

Stalową podstawę komór przystosowaliśmy do transportu przy pomocy wózka widłowego. Dzięki swojej szczelnej konstrukcji komory chłodnicze i mroźnicze Cool Craft mogą być z powodzeniem wystawiane na działanie warunków atmosferycznych. Doskonałą izolacyjność komór zapewnia szczelna zabudowa , którą wykonaliśmy z płyt warstwowych PIR, komory dodatkowo  też zadaszyliśmy.

Skrzydło drzwiowe zlicowane z powierzchnią ściany ułatwia utrzymanie zabudowy w czystości. Drzwi wyposażyliśmy w bezpieczną klamkę, która umożliwia otworzenie drzwi od wewnątrz nawet wtedy, gdy zostaną one zamknięte na klucz. W drzwiach zamontowaliśmy także kurtynę paskową, której zadaniem jest ograniczenie napływu ciepłego powietrza do wnętrza komory.

Komory wyposażyliśmy w trójfazowe agregaty chłodnicze produkcji Cool Craft. Ich wydajność chłodnicza została dostosowana do wymogów gastronomii.

Chłodnię i mroźnię wyposażyliśmy w specjalnie zaprojektowane regały systemowe Castel Optima. Rozstaw półek został tak dobraliśmy, by dostępna przestrzeń mogła być w pełni wykorzystana.

W późniejszym etapie dodatkowo wykonamy stalowy najazd do chłodni.

 

Komory chłodnicze zewnętrzne produkcji Cool Craft Wrocław