Realizacja zewnętrznej komory mroźniczej dla producenta jachtów

Mroźnia do przechowywania materiałów do budowy jachtów

Kolejny miesiąc to kolejny zadowolony klient!

Na początku lutego dostarczyliśmy zewnętrzną komorę mroźniczą o wymiarach 2,27 x 3,00 x 2,43 (h) m do miejscowości Gołdap w województwie warmińsko – mazurskim.

Komora mroźnicza posiada drzwi o świetle przejścia 800 x 2000 mm oraz zawiasy po lewej stronie. Do każdej chłodni dołączamy kluczyki do jej zamykania dzięki czemu przechowywane przedmioty są bezpieczne.

Od strony wewnętrznej znajduje się bezpieczna klamka, dzięki czemu nawet w przypadku zamknięcia komory na klucz można się wydostać na zewnątrz.

Kurtyna paskowa na wejściu pomaga dodatkowo zabezpieczyć wnętrze pomieszczenia przed napływem ciepła z zewnątrz.

Oświetlenie wewnątrz komory uruchamia się automatycznie dzięki wykorzystaniu czujki ruchu.

Wyposażenie komory mroźniczej

Mroźnia została wyposażona w trójfazowy agregat mroźniczy który będzie służyć do obniżania temperatury wewnątrz do -19°C w celu przechowywania materiałów do produkcji jachtów.

Sterownik do kontrolowania parametrów komory znajduje się tuż obok obudowy na tylnej ścianie.

Instalacja działa na naturalnym czynniku R290, propanie. Dzięki temu nie jest szkodliwa dla środowiska, a użytkownik nie musi jej rejestrować w Centralnym Rejestrze Operatorów.

Standardowy proces odszraniania odbywa się przy użyciu grzałek elektrycznych umieszczonych między lamelami chłodnicy. W tym przypadku Inwestor zdecydował się na instalacje odszraniania gorącymi gazami.

Wspomniane rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić energię elektryczną podczas eksploatacji urządzenia.

Komory zewnętrzne dostarczamy na terenie całej Polski!

Potrzebujesz komory chłodniczej lub mroźniczej? Skontaktuj się z nami, a nasi inżynierowie przygotują ofertę specjalnie pod Twoje potrzeby.