Firma LNS ma już 6 lat!

6lat_lns_head_www

Chcielibyśmy dziś podziękować naszym Klientom i Przyjaciołom za zaufanie oraz za to, że od sześciu lat są z nami. LNS ma już 6 lat!

Jesteśmy dumni i zadowoleni z trafnie podjętych biznesowo decyzji a także korzystnie podpisanych umów z naszymi partnerami z branży chłodniczej.

Zostaliśmy głównym dystrybutorem firm: Parker HERL R/S, Sedes Group, LAE ELECTRONIC, HYFRA na terenie Polski oraz na Europę Środkowo – Wschodnią. Natomiast współpraca z pozostałymi firmami jest na równie wysokim poziomie.

Firma LNS stoi na mocnych fundamentach, realizujemy cele, które w znacznej mierze polegają na poszerzeniu oferty o kolejnych Producentów z branży chłodniczej. Również na zwiększeniu sprzedaży komponentów chłodniczych. W związku z intensywnym rozwojem firmy, w 2012 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby, gdzie obecnie posiadamy większy magazyn. A w tym roku podwoiliśmy powierzchnie biurową. Inwestujemy w nasz wysoko wykwalifikowany zespół, jak również rozwój działu handlowego oraz działu ds. rozwiązań technicznych. Pozwoli nam to na polepszenie obsługi naszych Klientów oraz przyspieszenie realizacji zamówień.

Profesjonalna oferta i zadowolenie Klienta, stawiane na pierwszym miejscu, sprawiają, że firma LNS jest cenionym partnerem w branży chłodniczej.

Dziękujemy!
Zespół LNS