Autonomiczna i mobilna komora chłodnicza – innowacyjne rozwiązanie LNS

Komora chłodnicza
Autonomiczna komora chłodnicza marki Coolcraft

Ekologia

Ze względów rosnącej świadomości Klientów na temat ekologii i ochrony środowiska wychodzimy na przeciw z naszymi produktami, wyróżniając się ekologicznym napełnieniem instalacji naszych urządzeń. Wykorzystujemy ekologiczny czynnik chłodniczy z GWP=3 (potencjał tworzenia efektu cieplarnianego), również w naszych nowych komorach mobilnych. Dzięki temu nie przyczyniamy się do niszczenia naszego środowiska naturalnego.

Coolcraft - odzysk ciepła
Odzysk ciepła z instalacji chłodniczej LNS

Odzysk ciepła

Zastosowanie w układzie chłodniczym odzysku ciepła pozwala na wykorzystanie ciepła odpadowego, które wytwarzane jest podczas chłodzenia komory. Specjalnie skonstruowane wymienniki pozwalają nam podgrzać ciepłą wodę użytkową zamiast powietrza zewnętrznego. Dodatkowymi korzyściami związanymi z zastosowania odzysku ciepła są wzrost efektywności i spadek zużycia energii elektrycznej urządzenia chłodniczego, zwłaszcza w okresie letnim.

komora chłodnicza coolcraft
Autonomiczna komora chłodnicza marki Coolcraft

Mobilna komora

Mobilna komora chłodnicza może zostać postawiona w dowolnym miejscu bez dostępu do prądu elektrycznego, zostanie wtedy zasilona panelami fotowoltaicznymi. Pozwala to na chłodzenie lub mrożenie np. na plaży. Po wszystkim możemy z łatwością przewieźć ją w inne miejsce bez najmniejszych problemów. Wyposażona została w komponenty wysokiej klasy, a jej ściany mogą posłużyć jako nośniki reklam. Dzięki zastosowaniu drzwi o dobrej izolacji, kurtyny paskowej zatrzymującej zimno w komorze przy otwartych drzwiach i czujnikiem zalodzenia lameli jest to bardzo efektywna i energooszczędna komora na rynku chłodniczym. Zbrojony wąż odpływu z PCV dzięki swej elastyczności i wytrzymałości pozwala na poprowadzenie odpływu nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Jest on transparentny i dzięki temu bez problemu można wykryć zatory i zalodzenia.

Potrzebujesz standardowej komory chłodniczej, a może zainteresowała Cię komora chłodnicza w wersji mobilnej? Zachęcamy do złożenia zapytania o nasze produkty, nasi specjaliści pomogą Ci w podjęciu decyzji i przygotują ofertę na urządzenia skrojone pod Twoje potrzeby.

Napisz na info@lns.com.pl

Naszą mobilną komorę chłodniczą przedstawimy na targach EuroGastro 2020 w dniach 18-20 czerwca. Zapraszamy serdecznie!