Przegląd i serwis pompy ciepła

Więcej niż sprzedaż

Doskonale wiemy, że samo zamontowanie pompy ciepła to za mało. Staramy się aby użytkowanie naszych urządzeń wiązało się z jak najmniejszą ilością niedogodności dla Klienta. Podczas gdy użytkujesz urządzenia, mogą zdarzyć się awarie lub nawet fałszywe alarmy. Jednak dzięki naszemu serwisowi możesz być spokojny, ponieważ nasi specjaliści zawsze pomogą w przypadku takich sytuacji.

Serwis fabryczny

Nie tylko produkujemy i sprzedajemy, ale również opiekujemy się naszymi urządzeniami. Nasz serwis fabryczny serwisuje urządzenia także po upływie gwarancji. Nie musisz martwić się, że opuścimy Cię w potrzebie. Nie jest to oczywiście wyjątkowa sytuacja, dbamy o każde nasze urządzenie – również komory chłodnicze, układy odzysku ciepła i inne. Nasz magazyn, zlokalizowany we Wrocławiu, zaopatrzony jest w kilkadziesiąt tysięcy komponentów chłodniczych. Pozwala to naszym serwisantom jak najszybciej realizować powierzone zadania.

Przeglądy serwisowe

Ze względów utrzymania gwarancji oraz utrzymania urządzeń w wymaganej kondycji zalecamy wykonanie corocznego przeglądu serwisowego. Skontrolujemy ilość czynnika, ewentualne rozszczelnienia instalacji, moc, przepływ oraz stan komponentów. Gdy zakupisz pompę ciepła w wynajmie długoterminowym, koszty przeglądu masz już w cenie raty miesięcznej.

Monitoring

Oferujemy naszym Klientom również opcję monitoringu pompy ciepła. W systemie przewidziany zapis pracy pompy oraz zdalny dostęp do powiadomień o awariach. Natomiast nie jest to funkcja potrzebna i wymagana, wszystkie te informacje znajdziesz również na wyświetlaczu sterownika w szafie sterowniczej pompy ciepła. W czasie aktywnego alarmu dioda F zaświeci się na czerwono.

Sterownik w szafie sterowniczej pompy ciepła