Sprężarki półhermetyczne

Sprężarki półhermetyczne – alternatywa dla sprężarek otwartych i hermetycznych

Oferujemy nowoczesne sprężarki półhermetyczne, które łączą w sobie zalety sprężarek otwartych i sprężarek hermetycznych. Co je wyróżnia? Przede wszystkim są to funkcjonalne urządzenia o mocnej budowie, dużej obciążalności silnika i regulacji wydajności. Sprężarka półhermetyczna ma charakterystyczną budowę – sprężarka i silnik napędowy są zamknięte we wspólnej obudowie, a silnik obmywa czynnik chłodniczy.

Półhermetyczna sprężarka w dobrej cenie

c Wiemy, że każdy ma inne oczekiwania względem urządzeń, dlatego umożliwiamy ich personalizację na zapytanie. Dzięki temu niektóre sprężarki mogą być wyposażone w dodatkowe komponenty, by ich efektywność i funkcjonalność były na jeszcze wyższym poziomie.

Która półhermetyczna sprężarka sprawdzi się w Twoim zakładzie? Do wyboru jest między innymi linia ECOinside do aplikacji średnio i wysokotemperaturowych oraz czynników R134a oraz R1234ze. Alternatywę stanowi seria Tandemy Frascold wykorzystująca olej i azot, w której dostępne urządzenia VV, ZZ oraz WW mają wydajną pompę olejową i elektroniczne presostaty. Coraz większą popularnością cieszą się także sprężarki dla systemów transkrytycznych CO2 spełniające aktualne wymagania techniki chłodniczej oraz grzewczej oraz modele dla układów podkrytycznych CO2 przeznaczone zwłaszcza do supermarketów.

tlokowe-sprezarki-polhermetyczne-tandem-th-t-hi-sprezarki-polhermetyczne-dorin

Sprężarka półhermetyczna od renomowanego producenta

Sprężarki półhermetyczne to zatem specjalne urządzenia, które zapewniają niezawodne źródło sprężonego powietrza w przemyśle. Ich unikalna konstrukcja, łącząca cechy sprężarek hermetycznych i otwartych, sprawia, że są nie tylko wydajne, ale także łatwe w obsłudze i konserwacji. Bez względu na to, czy prowadzisz warsztat, zakład przemysłowy czy inne przedsiębiorstwo, sprężarki półhermetyczne będą nieocenionym wsparciem dla działalności. Jeśli nie wiesz, która najlepiej nada się do pracy w Twoim obiekcie, zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy!

Sprężarka półhermetyczna dla sklepów i obiektów przemysłowych

W naszym asortymencie oferujemy zróżnicowany wybór sprężarek półhermetycznych, które są dopasowane do różnych potrzeb i specyfikacji. Nasze urządzenia cechuje nie tylko wysoka jakość i niezawodność, ale także nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwalają osiągnąć optymalne parametry pracy. Inwestycja w sprężarkę półhermetyczną to krok w kierunku zwiększenia wydajności i oszczędności w biznesie!