W ofercie firmy LNS powietrzne pompy ciepła marki COOLCRAFT

Powietrzne pompy ciepła Coolcraft®

Nowy produkt firmy LNS – Powietrzna pompa ciepła Coolcraft®

 

Z uwagi na coraz większe zainteresowanie społeczeństwa wykorzystywaniem naturalnych źródeł energii oraz chęcią korzystania z oszczędnych sposobów ogrzewania. W firmie LNS Sp. z o.o. zdecydowaliśmy się wprowadzić nowy produkt – powietrzna pompa ciepła Coolcraft®. Oferujemy pompy ciepła do celów ogrzewania oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. Wykorzystują one jako źródło ciepła powietrze zewnętrzne. Wykonywanie dolnego źródła w postaci sond pionowych lub kolektora gruntowego jest zbędne. Czynnik chłodniczy znajdujący się w jednostce pompy ciepła odbiera ciepło z powietrza zewnętrznego. Następnie dzięki podniesieniu jego ciśnienia i temperatury w sprężarce, jest w stanie oddać energię cieplną do systemu grzewczego budynku. Urządzenie instalowane jest na zewnątrz budynku, a produkcja ciepła możliwa jest nawet wtedy, gdy temperatura na zewnątrz budynku spada do -20oC.

 

OSZCZĘDNOŚĆ

Powietrzne pompy ciepła Coolcraft® redukują koszty ogrzewania już od pierwszych dni użytkowania. Nie wymagają one żadnego paliwa, jedynym kosztem eksploatacyjnym jest energia elektryczna do napędu pompy ciepła. Dzięki nowoczesnej technologii praca naszych urządzeń charakteryzuje się oszczędnością energii elektrycznej. Jest w stanie również osiągać wysoką wydajność przez cały rok. Co więcej, w porównaniu z gruntowymi pompami ciepła, niewymagane są żadnego rodzaju kosztowne odwierty, a cała konstrukcja pompy ciepła mieści się w niewielkich rozmiarów zwartej obudowie.

 

OCHRONA ŚRODOWISKA

Pompy ciepła, czyli urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii w dużym stopniu przyczyniają się ograniczania emisji dwutlenku węgla, w porównaniu do konwencjonalnych urządzeń grzewczych. Nie emitują one żadnych spalin, a co za tym idzie klasyfikowane są jako „czyste” urządzenia grzewcze. Ogromnym atutem powietrznych pomp ciepła Coolcraft® jest zastosowanie w nich ekologicznego czynnika chłodniczego R290, który przez to że jest czynnikiem naturalnym, nigdy nie zostanie zakazany przez dyrektywy ekologiczne.

 

DLACZEGO POWIETRZNE POMPY CIEPŁA COOLCRAFT® SĄ DOBRYM ROZWIĄZANIEM DLA CIEBIE?

Czy posiadasz gazowy lub elektryczny system ogrzewania, a Twoje rachunki za energię są bardzo wysokie? Czy chciałbyś korzystać z oszczędnego i przyjaznego środowisku systemu ogrzewania i produkcji ciepłej wody użytkowej? Powietrzne pompy ciepła Coolcraft® doskonale sprawdzają się jako odpowiedź na te problemy! Napisz do nas i uzyskaj więcej informacji: info@lns.com.pl

Powietrzne pompy ciepła marki Coolcraft®