Produkcja chillera o mocy 3 kW dla wrocławskiej fabryki

Agregaty wody lodowej

 

Agregaty wody lodowej służą do odprowadzania ciepła z cieczy. Znajdują zastosowanie w procesach technologicznych wielu branż. Można powiedzieć, że bardzo często tam gdzie trzeba grzać trzeba również chłodzić. Z uwagi na to, że jako firma opieramy się na pewnych wartościach zawsze w miarę możliwości staramy się sprawić aby nasze urządzenia były ekologiczne, proste i żywotne.

Projekt i realizacja chillera dla jednej z wrocławskich fabryk amerykańskiego koncernu

 

W ostatnim czasie mieliśmy okazję wyprodukować chiller o mocy ok.3 kW dla jednej z wrocławskich fabryk amerykańskiego koncernu. Zrealizowany przez naszą firmę agregat Cool Craft schładza glikol od temperatury 12°C do 6°C. Ponadto pracuje na naturalnym, ekologicznym czynniku chłodniczym R290 (propanie). Rozprężanie zachodzi nie za pomocą standardowo zaworów rozprężnych, lecz za pomocą kapilar, dzięki temu układ pracuje w systemie soft start, co w konsekwencji wydłuża żywotność sprężarki. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom konkurencje zostawiamy w tyle i działamy korzystnie na rzecz środowiska.

Projekt i produkcja chillerów na indywidualne zamówienie

 Projektujemy i produkujemy chillery według indywidualnych wymagań Klientów. Zapytania prosimy kierować na info@lns.com.pl