Realizacja chłodni dla cukierni we Wrocławiu

Komora chłodnicza dla cukierni we Wrocławiu

Będąc liderem w produkcji komór chłodniczych i mroźniczych mamy przyjemność współpracować z wieloma branżami. Jedną z nich są cukiernie oraz piekarnie.

W zeszłym tygodniu dostarczyliśmy nasz najnowszy projekt da renomowanej cukierni we Wrocławiu.

Jest to już druga komora dostarczona dla tego Inwestora, który ceni sobie jakość wykonania oraz najwyższe standardy.

Komora chłodnicza zewnętrzna została wykonana na naszej produkcji, a następnie dostarczona bezpośrednio do klienta.

Wyposażenie chłodni dla cukierni, piekarni,

Korzystając z komponentów posiadających atesty higieniczne nasi Inwestorzy mogą mieć pewność, że ich komora będzie spełniała najwyższe wymogi sanitarne.

Współpracujemy z renomowanymi, europejskimi markami ponieważ stawiamy na jakość tak samo jak nasi klienci.

Komory zewnętrzne sprawdzą się w przypadku, kiedy klient nie posiada już więcej przestrzeni w budynku do zagospodarowania.

Nasze urządzenia są w pełni odporne na warunki atmosferyczne.

Nowy projekt to komora o wymiarach 2 x 2 x 2,43m

Z trójfazowego agregatu, naszej autorskiej marki Cool Craft, wyprowadziliśmy przewód zakończony wtyczką, dzięki czemu podłączenie urządzenie jest niezwykle proste.

Z wyposażenia dodatkowego oferujemy także regały modułowe, które są w pełni konfigurowalne. W tym przypadku Inwestor zdecydował się na półki o głębokości 40cm.

Drzwi o świetle przejścia 80 x 200cm pozwalają na swobodne dostawanie się do komory, a kurtyna paskowa na wejściu ogranicza napływ ciepła i wilgoci z zewnątrz.

Nasze instalacje są przyjazne środowisku ponieważ wykorzystujemy czynnik naturalny R290, który nie wpływa niszcząco na atmosferę.

W przypadku zainteresowania naszymi komorami zapraszamy do kontaktu, a nasi inżynierowie przygotują dla Państwa spersonalizowaną wycenę.