Realizacja chłodni i mroźni dla MAX Burgers w Katowicach

Dostawa i montaż komory chłodniczej i mroźniczej dla sieci restauracji Max Premium Burgers

Sieć Max Premium Burgers w tym tygodniu otwiera dwudziestą restaurację w Polsce. Lokal znajduje się w Katowicach, a my ponownie mogliśmy zadbać o zapewnienie w nim jak najlepszych warunków do przechowywania żywności.

Wyposażenie profesjonalnej chłodni gastronomicznej

Do restauracji dostarczyliśmy chłodnię i mroźnię, każda o kubaturze 30 m3. Zabudowę wykonaliśmy przy użyciu płyt warstwowych z rdzeniem PIR zapewniających maksymalną izolacyjność. W komorze mroźniczej wykonaliśmy bezprogową posadzkę pozwalającą na bezproblemowy załadunek przy pomocy wózków.  Zlicowane drzwi chłodnicze Ampol z aluminiową ramą i bezpieczną klamką gwarantują długotrwałe bezawaryjne użytkowanie. Dodatkowo, w drzwiach mroźniczych zamontowaliśmy specjalną kurtynę Cold Stop ograniczającą napływ ciepłego powietrza z korytarza.

Agregaty chłodnicze Cool Craft

W obu komorach zamontowaliśmy agregaty chłodnicze marki Cool Craft. Instalacje zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby temperatura w środku była utrzymywana nawet przy bardzo częstym otwieraniu drzwi.

Dodatkowo każdą z komór wyposażyliśmy w modułowe regały Optima. Wymiary i konfigurację regałów dobraliśmy zgodnie z sugestiami Inwestora.

 

 

 

Projekt i realizacja komory chłodniczej i mroźniczej dla MAX Premium Burgers