Realizacja chłodni na przyczepie do przewożenia wędlin, serów i ryb

Realizacja mobilnej komory chłodniczej na przyczepie

Mieliśmy przyjemność przygotować komorę chłodniczą mobilną na przyczepce samochodowej dla Inwestora, który zajmuje się produkcją wędzonych produktów mięsnych. Komora działa w zakresie temperatur 1-6°C i posiada wymiary zewnętrzne 1,50 x 2,5 x 2,0m (szerokość x długość x wysokość).

Przyczepa chłodnicza wykonana dla producenta wędzonych wędlin

Chłodnię w pełni dostosowaliśmy do potrzeb Inwestora. Oprócz głównych drzwi zamontowaliśmy również dodatkowe wejście od boku w celu łatwego wyciągania kartonów z produktami. Nad każdym z wejść zaprojektowaliśmy lampy zewnętrzne. Pozwala to na rozładunek towaru nawet nocą. W celu zapewnienia odpowiedniej temperatury, nawet podczas długich podróży, dostarczyliśmy przetwornicę prądową. Dzięki temu komora może być zasilana prądem z akumulatora 12V samochodu użytkownika i stale utrzymywać zadaną temperaturę. Podczas postoju można ją podłączyć do gniazdka elektrycznego 230V za pomocą wtyczki.

Wyposażenie komory chłodniczej na przyczepce

Wewnątrz komory chłodniczej zamocowaliśmy listwy pozwalające przyczepić pasy, aby transportowany towar nie przesuwał się po pomieszczeniu. Chłodnia działa na naturalnym czynniku chłodniczym propanie R290, który jest ekologiczny i nie szkodzi środowisku, a dodatkowo nie ma konieczności zgłaszania go do Centralnego Rejestru Operatorów.

Chłodnia na przyczepie do przewożenia wędlin i serów