Realizacja komory chłodniczej dla cateringu dietetycznego

Komora chłodnicza dla cateringu dietetycznego

 

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność zaprojektować i dostarczyć komorę chłodniczą firmie zajmującej się cateringiem dietetycznym we Wrocławiu. Chłodnia o wymiarach zewnętrznych 6m x 3m x 3m zastąpiła kilka niedużych lodówek i służy do przechowywania słoików z zupami przed wysyłką do Klientów. Ze względu na prężnie rozwijającą się działalność firmy, komora została zaprojektowana w taki sposób, aby łatwo można było ją powiększyć.

Agregat skraplający został wyprowadzony na zewnątrz budynku, aby zagwarantować stabilną temperaturę wewnątrz komory w trakcie upałów oraz zapewnić niską temperaturę w pomieszczeniu przeznaczonym do pakowania zamówień, w którym znajduje się komora. Drzwi wyposażone zostały w bezpieczną klamkę, umożliwiającą otworzenie drzwi od środka. Nad drzwiami komory znajduje się panel sterujący umożliwiający obsłudze podgląd temperatury.

Zachęcamy do przeczytania artykułu na temat : komór dla cateringu dietetycznego.

Komory chłodnicze i mroźnicze w całości produkujemy we Wrocławiu. To Klient decyduje jakich rozmiarów i jak wyposażona ma być komora. Projektujemy urządzenia chłodnicze, ale również przeprowadzamy ich montaż i serwisujemy.

Zapytania prosimy kierować na info@lns.com.pl