Katalog komór chłodniczych i mroźniczych marki Cool Craft

Nowy katalog komór chłodniczych i mroźniczych marki Cool Craft już dostępny!

Z dumą pragniemy przedstawić Państwu przygotowany przez nas najnowszy katalog komór chłodniczych i mroźniczych naszej marki Cool Craft.

Komory chłodnicze i mroźnicze

Produkowane przez nas komory chłodnicze i mroźnicze można dowolnie konfigurować – dopasowując parametry komór takie jak: powierzchnia czy objętość. Każda oferowana przez nas komora wyposażona jest w drzwi chłodnicze wykonane z najwyższej jakości materiałów higienicznych zapewniających im ponadprzeciętną jakość i długotrwałe bezawaryjne użytkowanie. Drzwi te, jak i komorę, projektuje się z możliwością dopasowania ich do każdego otworu.

Energooszczędne rozwiązania : odzysk ciepła, odszranianie gorącymi gazami, energooszczędne wentylatory

Ponadto komory wyposażone są w energooszczędne wentylatory zapewniają pracę w komfortowych i ekologicznych warunkach, a zdalny monitoring i rejestracja zgodna z HACCP zadbają o Państwa bezpieczeństwo. Urządzenia marki Cool Craft posiadają również system odzysku ciepła, dzięki któremu ciepło to można efektywnie wykorzystać chociażby do podgrzania wody użytkowej.

Wyposażenie komory chłodniczej i mroźniczej

W katalogu znajdą Państwo również wyposażenie  komory chłodniczej i mroźniczej takie jak: system modułowych regałów oraz montaż witryny wydawczej o obniżonej temperaturze. Nasze komory wyposażone są także w inteligentny system oświetleniowy – nie tylko na włącznik on/off, ale też z czujką na podczerwień, mikrofalową i z czujkami ruchu (naściennymi, sufitowymi). W swoim asortymencie posiadamy również system modułowych regałów chłodniczych OPTIMA. Świetnie sprawdza się do przechowywania zarówno produktów spożywczych, jak i farmaceutycznych.

Pomieszczenia chłodnicze nie tylko dla gastronomii

Komory chłodnicze i mroźnicze marki Cool Craft  zaprojektowane zostały z myślą o właścicielach stacji benzynowych, restauracji, hoteli, banków żywności, laboratoriów, cateringu, cukierni, piekarni, lodziarni. Urządzenia marki Cool Craft dostosowujemy do warunków panujących w nowym miejscu użytkowania.