Komory chłodnicze zewnętrzne

komora chłodnicza zewnętrzna
komora chłodnicza zewnętrzna

Komora chłodnicza zewnętrzna – niezbędna w wielu sytuacjach

Komory chłodnicze zewnętrzne sprawdzą się w wielu sytuacjach. Stosowane są zwłaszcza tam, gdzie wewnątrz budynku brakuje miejsca.  Bez wątpienia takie rozwiązanie ułatwia logistykę i pozwala na zachowanie świeżości wielu produktów, nie tylko spożywczych. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów, związanych z produkcją niewielkich chłodni zewnętrznych. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania chłodnicze szyte na miarę potrzeb branży spożywczej, farmaceutycznej i wielu innych. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

komora chłodnicza Cool Craft
komora chłodnicza Cool Craft

Czym jest komora chłodnicza zewnętrza i do czego służy?

Komora chłodnicza zewnętrza lub mroźnicza jest to urządzenie, które pozwala na przechowywanie produktów w kontrolowanej niskiej temperaturze dopasowanej do charakterystyki towarów. Najczęściej wykorzystywane są w branży HORECA do przechowywania warzyw,  owoców, mięs, wędlin, nabiału. Dotyczy głównie przechowywania i transportowania dużych ilości artykułów spożywczych. Każdy z nas ma świadomość, jak ważne jest trzymanie  żywności w odpowiednich temperaturach i jak niespełnienie określonych warunków wpływa na jakość, smak oraz zapach żywności. Niskie temperatury gwarantują świeżość produktów, powstrzymują rozwój drobnoustrojów, wyhamowują zmiany chemiczne oraz enzymatyczne zachodzące w produkcie.

komora na dziczyznę
komora na dziczyznę

Z czego zbudowane są zewnętrzne komory chłodnicze?

Komory chłodnicze zewnętrzne wykonane są z najwyżej jakości płyt warstwowych posiadających wszystkie niezbędne atesty oraz spełniające wszelkie wymogi sanitarne. Komory chłodnicze zewnętrzne, które oferuje Państwu nasza firma, są funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu w czystości. Szereg rozwiązań energooszczędnych takich jak wentylatory ECM lub odszranianie gorącymi gazami pozwala na oszczędności energii elektrycznej, a zdalny monitoring i rejestracja zgodna z HACCP zadbają o bezpieczeństwo przechowywanych produktów.

komora_zewnętrzna na dziczyznę
komora_zewnętrzna na dziczyznę

Komory chłodnicze zewnętrzne z naszej oferty

Nie posiadamy gotowego typoszeregu rozwiązań, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Chłodnie przystosowane są do transportu przy pomocy wózka widłowego oraz są w pełni zadaszone. Komory chłodnicze zewnętrzne oferowane przez naszą firmę można konfigurować w dowolny sposób. Istnieje możliwość dopasowania takich parametrów jak wymiary zabudowy lub wydajność agregatu chłodniczego. Do każdej komory możemy także zaproponować specjalnie ergonomiczne regały, umożliwiające jak najlepsze zagospodarowanie dostępnego miejsca. Każdy model, który prezentujemy Państwu w tej kategorii, jest urządzeniem praktycznie bezobsługowym. Odszranianie parownika zachodzi automatycznie, a oświetlenie LED wyposażone jest w czujnik ruchu.

 

Komory chłodnicze na dowolny wymiar

Produkujemy komory chłodnicze i mroźnicze na dowolny wymiar. Zapytania i zamówienia prosimy składać pod numer telefonu 500 866 333 lub mailowo na adres:  info@lns.com.pl