Komory zewnętrzne dla cateringu dietetycznego

W dzisiejszych czasach borykamy się z wieloma problemami. Jednym z nich jest rutyna, zbyt szybki rytm dnia i wieczny brak czasu. Z tych powodów często rezygnujemy z wartościowych posiłków na rzecz łatwo dostępnych fast foodów. Rozwiązaniem tej sytuacji  jest catering dietetyczny, czyli  przygotowywane przez firmy cateringowe gotowe posiłki, dostarczane prosto pod drzwi.

Na co zwrócić uwagę w przypadku wyboru firmy cateringowej?

Z pewnością uwagę należy zwrócić na jakość samych produktów.  Kolejnym aspektem, z którym nie każdy się liczy jest sposób przechowywania zarówno składników jak i gotowych już posiłków zanim trafią do klienta. Istotnym jest dostarczenie klientowi jedzenia w najwyższej możliwej kondycji, tak aby posiłek nie stracił walorów smakowych, pomimo pewnego czasu przechowywania.

Odpowiednie przechowywanie posiłków

Aby gotowe do spożycia posiłki nie uległy zepsuciu muszą być przechowywane w odpowiednich temperaturach z poszanowaniem szczególnych zasad. Wiele firm branżowych niestety nie decyduje się na zakup komór chłodniczych z uwagi na ograniczenie przestrzeni wewnątrz ich miejsc pracy.

Komory chłodnicze dla cateringu dietetycznego

Firma LNS wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu i umieszcza w swojej ofercie zewnętrzne komory chłodnicze i mroźnicze dla cateringu dietetycznego. Komory te robimy na wymiar, a także dostosowujemy ich konstrukcję do nietypowych lokalizacji i wymagań. Nasze komory wykonujemy z uwzględnieniem najwyższych standardów oraz z najlepszych materiałów. Ponadto w projektowaniu komór Cool Craft stawiamy na najnowocześniejsze rozwiązania,  a także działamy z myślą o naszym środowisku. Duża część naszych agregatów napełniana jest ekologicznym czynnikiem R290 (propanem), dzięki czemu nie wpływamy negatywnie na globalne ocieplenie. Wyposażenie komór jest uzależnione od oczekiwań Klienta. Oferujemy również rozbudowę istniejących już komór.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na nasz email: info@lns.com.pl. Nasi specjaliści sporządzą zupełnie bezpłatną wycenę oraz przedstawią istniejące możliwości!

Na nasze komory zaoferować możemy również leasing operacyjny, który pozwoli rozłożyć koszty inwestycyjne na raty!

Kliknij i zobacz film naszej komory demonstracyjnej

Ostatnia realizacja komory dla cateringu dietetycznego

Komory chłodnicze i mroźnicze dla cateringu dietetycznego