Komora chłodniczo-mroźnicza dla Inwestora z Zakopanego

Realizacja zewnętrznej komory chłodniczo-mroźniczej

 

Zbliża się koniec lata, ale u nas tempo nie zwalnia. Produkty spożywcze należy chłodzić cały rok.

Wykonaliśmy nową realizację dla Inwestora z okolic Zakopanego. Wyprodukowaliśmy zewnętrzną komorę chłodniczo – mroźnicza  w naszej siedzibie we Wrocławiu.

Pomieszczenie posiada wymiary zewnętrzne 2,20 x 3,00 x 2,43m. Sercem instalacji jest trójfazowy agregat naszej autorskiej marki zapewniający pracę w parametrach chłodniczych lub mroźniczych.

Inwestor może mrozić produkty do -18°C, a za pomocą jednego przycisku zmienić mroźnię w chłodnie. Wówczas temperatura pomieszczenia może działać w przedziela temperatur 2-8°C.

Standardowe drzwi o świetle przejścia 800 x 2000mm pozwalają wygodnie wnosić skrzynie z towarem do wnętrza komory. Kurtyna paskowa na wejściu ogranicza napływ ciepłego, wilgotnego powietrza z zewnątrz.

Na życzenie klienta przygotowaliśmy wtyczkę do podłączenia urządzenia do zasilania. Instalacja działa na naturalnym czynniku R290 propanie, dzięki czemu zapewniamy ekologiczną pracę całego układu.

Zamontowaliśmy także system odszraniania gorącymi gazami. W przeciwieństwie do standardowego odszraniania grzałkami elektrycznymi wspomniany proces jest 10-krotnie szybszy i 5-krotnie tańszy.