Realizacja komory chłodniczej dla azjatyckiej restauracji w Browarach Warszawskich

Nasza firma miała przyjemność dostarczyć komorę chłodniczą do azjatyckiej restauracji znajdującej się w niedawno wybudowanych Browarach Warszawskich. Klient zdecydował się na leasing operacyjny  chłodni. Projekt został zrealizowany w ekspresowym terminie –  od złożenia zamówienia do zakończenia montażu minęły dwa tygodnie.

 

 

 

Komora chłodnicza na wymiar dopasowana do niewielkiej przestrzeni

 

Wyzwaniem była niewielka przestrzeń do zabudowy w kuchni. Komorę zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby zagwarantować Inwestorowi jak największą powierzchnię do magazynowania. Chłodnię wyposażyliśmy w instalację przystosowaną do pracy z kapilarą – chłodnicę podstropową o zwartej płaskiej budowie oraz agregat chłodniczy Cool Craft. Dzięki temu napełnienie instalacji czynnikiem chłodniczym zredukowaliśmy do minimum i komora nie wymaga rejestracji w CRO.

 

Komora chłodnicza w leasingu operacyjnym

 

Naszym Klientom umożliwiamy leasing komór chłodniczych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Pomagamy w przygotowaniu wstępnej oferty leasingu lub udostępniamy dokumentację do indywidualnego złożenia zapytania.

Jeżeli jesteś zainteresowany przygotowaniem bezpłatnej oferty na dostawę komory chłodniczej lub mroźniczej, prosimy o kontakt na nasz adres e-mail: info@lns.com.pl