Realizacja przeszklonej komory chłodniczej dla restauracji w Promendach Wrocławskich

Komory chłodnicze dla browarów rzemieślniczych, taproomów, restauracji

 

Liczba producentów alkoholi w Polsce zwiększa się każdego roku. Oprócz piw komercyjnych, dostępnych w każdym sklepie coraz częściej możemy spotkać piwa kraftowe. Są to piwa wytwarzane najczęściej w małych browarach. Piwa rzemieślnicze nie są dostępne w każdym sklepie lub lokalu. Z powodu mniejszej dostępności, lepszego smaku i aromatu coraz większa liczba konsumentów decyduje się na ich zakup.

Tak jak każdy produkt spożywczy, również piwo powinno być przechowywane, a następnie podawane w odpowiedniej temperaturze.

 

Przeszklona komora chłodnicza

 

 

Firma LNS miała przyjemność zrealizować przeszkloną komorę chłodniczą dla inwestora z Wrocławia. Na życzenie klienta na jednej ze ścian chłodni zostały zamontowane szklane drzwi. Każdy klient wchodzący do lokalu może zobaczyć podświetlaną wystawę alkoholi znajdującą się na regałach modułowych. Rozmiar regałów został odpowiednio dobrany przez naszych specjalistów, aby wypełnić dostępną przestrzeń. Zamontowana instalacja chłodnicza znajduje się w garażu podziemnym w odległości 80m od komory i działa na czynniku freonowym R452A.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi inżynierami pod numerem 500 866 333 lub pod adresem e-mail info@lns.com.pl