Przeszklone komory chłodnicze do sklepu, restauracji, browarów rzemieślniczych, taproomów

Przeszklone komory chłodnicze Cool Craft

Standardowe chłodnie zazwyczaj projektowane są na zapleczu kuchni lub sklepu. Służą jedynie do przechowywania produktów i klient nie ma do nich dostępu. Najważniejsza jest niezawodna praca i funkcjonalność,  wygląd komory schodzi zaś na drugi plan.

A co w sytuacji, gdy masz w ofercie wyjątkowe towary i zależy Ci na ich wyeksponowaniu? Przeszklona komora chłodnicza Cool Craft to idealne rozwiązanie, gdy zależy Ci na zaprezentowaniu produktu, który musi być przechowywany w niskiej temperaturze.

Komora chłodnicza na rzemieślnicze piwo, lokalne wino, sery, wędliny

Wino z lokalnej winiarni, rzemieślnicze piwo, ciasto na pizzę, ręcznie robione sery lub wędliny, piękne kwiatowe kompozycje… Przeszklona podświetlona chłodnia o niemal niewidocznej konstrukcji, wypełniona estetycznie ułożonymi produktami, będzie robiła ogromne wrażenie na klientach. Zabudowę wykonamy w każdym wymiarze i dostosujemy ją do Twoich wymagań. Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia.

Komora chłodnicza przeszklona na wymiar

Projektując Twoje urządzenie nasi specjaliści wezmą pod uwagę wiele czynników takich jak temperatura wkładanych produktów, wymagana temperatura wewnątrz witryny, częstotliwość otwierania drzwi czy nawet sposób ułożenia w niej produktów i cyrkulację powietrza. Dzięki temu możesz mieć pewność, że produkty będą przechowywane w idealnych warunkach temperaturowych.  

Współczesna gastronomia wymaga najwyższej klasy sprzętu, który jest wydajny i funkcjonalny, ale też doskonale się prezentuje. Warto dać się ponieść fantazji i wyposażyć swój lokal usługowy w przeszkloną chłodnię.

 

Przeszklone komory chłodnicze marki Cool Craft